İletişim için Mail Atabilirsiniz
==>adyghe-kizi01@hotmail.com <==

18 Ekim 2010 Pazartesi

Southblue 2010-11 Sonbahar/Kış Kadın Koleksiyonu

Photobucket
Southblue kadını, yeni gardırobu ile güçlü bir duruş ve maskulen bir çekicilik sergiliyor. 


Southblue yeni sezonda bayanlara "Distorted Tradition", "Roccoco" ve"Aviator"temalarından oluşan zarif bir o kadar da zengin bir koleksiyon sunuyor.


Distorted Tradition, geleneksel siyah-beyaz zarafetini metal, sim ve modern kesimlerle deforme ederek, biraz maskülen ve oldukça çekici bir gardırop öneriyor. Ofisten, özel bir davete rahatlıkla taşınabilecek kıyafetlerden oluşan bu gardırop, siyah, gri, beyaz ve elektrik mavisi renklerinde. Kalem etekler, boru şeklinde uzun elbise; kolsuz, simli ve fiyonk detaylı mini elbise, dar kalıplı siyah pardösü, siyah yelek, dar kalıplı siyah jean pantolonlar, fermuarlı ve çıt çıtlı siyah deri ceket, ultra modern kesimlerde siyah pantolonlar, parıltılı ve omuzları metal aksesuarlar ile süslü bluzlar, yakası bağlamalı gömlekler, simli kısa ceketler, saten karışımlı sade ve şık bluzlar ile gardrobunuzu zenginleştiriyor.

Photobucket


Roccoco, parıltılı, taşkın ve oryantalist detaylar ile çok kadınsı bir sonbahara davet ediyor.  Parlak kadife ceketler, jakarlı kumaştan damasko desenli elbiseler,  yakası inci işlemeli ince trikolar, dantelli hırkalar, pullu bluzlar; fırfır, pli ve inci düğmeler ile süslü buruşuk gömlekler, gri renkli jean veya kemerli dokuma pantolonlar, kalem etekler ve uzun pardösülerden oluşan “Rokoko” gardırobu ile, leylak pembesi, roze, merlot, altın, ekru ve şampanya tonlarında, çok feminen bir sonbahar stili yaratabilirsiniz.  

Photobucket


Aviator, 40’ların Greta Garbo hayranlığında ve o dönemin askeri havasında bir sonbahar gardırobu öneriyor. Biraz ciddi, biraz maskulen, cesur ve her zaman çekici… Aviator ekru, gri, yeşil, hardal sarısı, haki ve bejden oluşan renk paleti ile 40’ların Greta Garbo’sunu askeri bir hikâyede resmediyor. Askeri ceket ve hırkalar, blazer ceket, kemerli kısa chino pantolonlar, geniş paçalı jean pantolon, saten elbise ve apoletli ve kravat yakalı gömlekler koleksiyonun öne çıkan ürünleri arasında yer alıyor. Bu maskulen ve askeri cazibeyi, altın görünümünde metal düğmeler, pilotların gardırobundan detaylar, apolet, buruşuk gömleklikler, kürk süsleri, modernize edilmiş leopar ve 40’ların gül desenleri süslüyor. 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder