İletişim için Mail Atabilirsiniz
==>adyghe-kizi01@hotmail.com <==

18 Ekim 2010 Pazartesi

Dermalogica "Concealing Spot Treatment" ile Sivilcelere Elveda

Photobucket
Dermalogica, sivilcelere karşı savaş açıyor!

Dermalogica’nın erişkin aknesine yönelik bakım serisi MediBac Clearing System’in en başarılı ürünlerinden Concealing Spot Treatment, özel formülüyle sivilceleri yok ederken aynı zamanda doğal rengiyle cilt tonuna anında uyum sağlayarak sivilcenin gizlenmesine yardımcı oluyor!

Medibac Clearing System serisinin ürünlerinden Concealing Spot Treatment, gün boyu sivilcelerini gizlemek isteyenler için cazip bir alternatif .. Concealing Spot Treatment, sivilcelerin üzerine uygulandığında doğal rengiyle cilt tonuna uyum sağlayarak renk farkını ortadan kaldırıyor. İçeriğindeki konsantre kükürt ile sivilce bakımına da yardımcı olan Concealing Spot Treatment, makyaj altına dahi uygulanabiliyor. Suni koku ve renklendirici içermeyen bu ürün özellikle Benzoil Peroksit’e karşı duyarlı kişiler için de ideal..

Photobucket
Nasıl kullanılır?
Kullanmadan önce iyice çalkalayın. Sivilce oluşumunu devamlı kontrol etmek için, gün boyu ihtiyaç duyulduğunda problemli bölgenin üzerine nazikçe uygulayın. Sivilcelerden tamamen kurtulana kadar uygulamaya devam edin.

Fiyatı: 97.50 TL (15 ml.)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder