İletişim için Mail Atabilirsiniz
==>adyghe-kizi01@hotmail.com <==

19 Ekim 2010 Salı

Koton 2010 İlkbahar/Yaz Bayan Koleksiyonu

Photobucket
Koton'un yeni sezon koleksiyonu, eskiyi ve yeniyi biraraya getiriyor. Koleksiyon, hem hafta sonu hem de  gardrobuna hitap ediyor.

Koton 2010 İlkbahar/Yaz bayan koleksiyonunda yer alan farklı temalarıyla 2010trendlerini ön plana çıkarıyor.

Playful Texture:
Bu tema içinde yaz geceleri için farklı desen ve renklerle işlenmiş pul detaylıelbise, etek ve bluzlar bulunuyor.Yıpratılmış ceketler, uçuşan şifon etekler ve tişörtler ile kombinlenen bu parçalar sadeliği ve gösterişi, spor ve şıkı, yeni ve eskiyi biraraya getirerek sofistike bir denge oluşturuyor. Gecelerin vazgeçilmez rengi siyahın, lacivertin ve tonlarının kullanıldığı bu koleksiyonda, haki rengi yaza damgasını vuracak.
Photobucket
Urban Western: 
Pudra, ten rengi, yavruağzı, somon, uçuk pembe, taş, krema, lila ve ekru gibi pastel bir palet ile grilerin ve uçuk hakilerin buluştuğu bu tema, 2010 yazının en yenilikçi silüetlerini sunuyor.Dökümlü kumaşlar ile çalışılmış bu koleksiyon rahat bir o kadar da  şık alternatifleri bir arada sunuyor. Beli pileli paçaya doğru daralan pantolonlar, etek ucu kıvrılmış şortlar, taş rengi yıkamalı trençkotlar ve yıpratılmış gömlek ve ceketler bu koleksiyonun kilit parçaları arasında. Elbiselerde yumuşak drape detayları ile hayat bulan bu yumuşak renk paleti, aksesuarlarda da yine pastel tonlar ile destekleniyor.
Photobucket
The New Structure: 
Dökümlü ve dik kumaşalrın biraraya gelmesiyle oluşan bu temada yüksek belli, paçaya doğru bollaşan pantolonlar, diz üstünde biten kalem etekler, üst-alt farklı kumaşlarla çalışılmış beli kemer detaylı elbiseler 2010 yazının  gardrobunu oluşturuyor. Dökümlü jarse ve ipeklerle kombinlenen bu parçalarda yumuşak ve dökümlü dokular rahat ve doğal bir görüntü sağlarken; vücudu saran kumaşlar ise gösterişli ve güçlü bir silüet getiriyor. Beyaz, uçuk mavi laciver, bej ve taş renklerinin hakim olduğu bu koleksiyon, jean topuklu ayakkabılar ve platform topuklu sandeletler ile kombinleniyor.Rahat ve kullanışlı omuz çantaları 2010 yazının anahtar parçalarından.

Photobucket


Soft Silhouttes: 
Solmuş gri mavilerin parlak kobalt ve leylaklarla buluştuğu bu tema ile, 90'ların birlikte giyilen jean gömlek ve pantolonlarına, tişört üstü dantel bluzlara, etek ucu dikişsiz bırakılmış ceket ve eteklere tekrar merhaba diyoruz. Katkat jean etekler ile giyilen mavi-gri keten kısa ceketler, rengaren spor atletler, antik sarı düğmedetaylı yıpratılmış jean gömlek ve pantolonlar, beli dışarı doğru kıvrılan dar kesimli ve dökümlü pantolonlar, dantel detaylar bu temanın olmazsa olmazları. Vahşi batıyı gardrobumuza taşıyan yıldız desenleri, rodeo temalı baskılı tişörtler de koleksiyonda önemli parçalardan. Bu temayı tamamlayan en önemli aksesuar ise bileğe kadar uzanan bot-sandaletler..
Photobucket
Photobucket

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder