İletişim için Mail Atabilirsiniz
==>adyghe-kizi01@hotmail.com <==

11 Kasım 2010 Perşembe

Abartmıyoruz Çok Kabartıyoruz!!! ( Yuva Maya)


 Firmamız hakkında biraz genel bilgi sahibi olalım :

1987 yılında kurulan Özmaya Sanayi A.Ş. ilk olarak 12 Temmuz 1988 yılında Ceyhan (Adana) Fabrikası'nda, fırıncılar için yaş maya üretimine başladı. Faaliyetinin başından beri Özmaya, ürettiği ürünün kalitesi, farklılığı, fiziksel ve kimyasal yapısı ve uygun koşullarda muhafazası ile çok iyi tanındı. Özmaya ürünleri, kalitesi ve dinamik dağıtım ağı ile Türkiye'nin tüm şehirlerindeki fırıncılar tarafından çok çabuk kabul gördü. Ocak 1992 yılında Lesaffre Grup'u, Özmaya Sanayi A.Ş.'nin (Ceyhan) %100 hissesine sahip olduktan sonra, Ağustos 1992 yılında da Amasya'da kurulu Safmaya Sanayi A.Ş.'nin %100 hissesini satın aldı. Safmaya da gösterdiği sürekli iyileşme sayesinde hem yurtiçinde hem de yurtdışında çok hızlı kabul gördü. Her iki fabrika da, ticari ve teknik prosedürler konusunda Lesaffre standartlarına uygun prosesleri anında uygulamaya başladı. 1994 yılında çok büyük yatırımlar gerçekleştirildi. İki fabrikaya da Avrupa ve Türkiye standartlarına uygun arıtma tesisleri kuruldu. Bir maya fabrikasına en iyi şekilde adapte edilmiş bu tesisler, en son teknolojiye sahiptir. 1995 yılında Amasya Fabrikası'nda ekmek katkı maddeleri üretimine, Ceyhan Fabrikası'nda ise ev tipi 42 gr Yuva Yaş Maya üretimine başlandı. 1996 yılında ise Amasya'da ilk kuru maya üretimi gerçekleştirildi. Özmaya ve Safmaya Şirketleri 2000 yılında birleştirilmiş ve birleşmeden sonraki şirketin adı Özmaya Sanayi A.Ş. olmuştur. Şirket Genel Müdürlüğü Ceyhan Fabrikası'nda çalışmaya devam etmektedir.

Ürünlerimize bir kaç örnek...
Yuva Club Üyesi olmanızın size sağlayacağı avantajlar:

Yuva Maya tarafından yapılacak bütün aktivitelerden ve kampanyalardan öncelikle siz haberdar olacak, böylelikle sunulacak sürpriz hediye ve avantajlardan yararlanabileceksiniz.
Yuvamaya websitesinde yorum yapabilecek; tariflerinizi paylaşabilecek ve diğer üyelerin tariflerini görebileceksiniz. Yuva Club dergisinde tarifleriniz yayınlanabilecek.
Yuva maya satılan satış noktalarnda uygulanacak indirim ve kampanyalardan faydalanabileceksiniz.
Yuva Club üyeliğinizi aktif olarak kullandığınızda puanlar toplayacak ve özel sürpriz hediyeler kazanma şansını yakalayacaksınız. Yuva Club üyesi olarak Geleneksel Yuva Maya Tarif Yarışması’na ön eleme olmaksızın katılabilecek ve ödülleri kazanma şansını yakalayacaksınız.
Özel günlerinizde Yuva maya sürpriz hediyeleri ile hatırlanacak, mutlu olacaksınız.
Tüm promosyon malzemelerinden haberdar edilecek ve edinmeniz için gereken bilgi verilecektir.
Her tür sorun ve sorularınız için Yuva Club üyelerine özel öncelik sunan 0-800-521 10 07 nolu ücretsiz danışma hattımızdan faydalanabileceksiniz.

Yuva Maya pofuduk pofuduk, lezzetli hamur işleri için mutfaktaki en büyük sırrınızdır. Mükemmel kalitesi ile hamur işlerinde en güzel sonucu almanızı sağlayarak, sevdiklerinizi eşsiz lezzetlerinize kavuşturur.

yuvama@ozmaya.com.tr
Ücretsiz Danışma Hattı : 0 800 521 10 07

Yuva Maya ' nın sitesindeki avantajları incelemek için buyrun...
http://www.yuvamaya.com.tr/urunler.aspx?yuva-aktif-100-gr

Ve işte Yuva Maya'nın facebook adresi...
http://www.facebook.com/yuvamayalezzetiHiç yorum yok:

Yorum Gönder